Список команд:

Літня студентська школа з програмування
Державний вищий навчальний заклад
«Ужгородський національний університет»
08 - 16 серпня
1 ліга
Список команд

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "ХАІ""
KhAI_Gradient
Балик Вячеслав Володимирович
Сафін Карім Русланович
Шаліков Сергій Олексійович

ХНУРЕ
RandomPeople
Гаврашенко Антон Олегович
Попович Іван Дмитрович
Плотніков Михайло Сергійович

ONPU
ONPU_LightScribe
Місько Дмитро Андрійович
Ткаленко Ольга Юріївна

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
KhNU_Voyager
Смірнов Денис Олегович

Ужгородський національний університет
UzhNU_Storm
Єрмаков Владислав Олександрович
Стратонов Денис Володимирович
Потапчук Анатолій Анатолійович

Ужгородський національний університет
UzhNU_Auturismo
Пригара Михайло Михайлович
Сидоран Артур Ярославович
Федькович Мар’ян Васильович

Ужгородський національний університет
UzhNU_Members
Вовк Ігор Анатолійович
Булина Ярослав Віталійович
Мигалега Петро Петрович

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
KNU_COPYPASTE
Томаш Станіслав Миколайович
Фекете Іван Іванович

ХНУРЕ
Energy
Валлас Олег Станіславович
Шанін Андрій Олександрович

КНУ ім. Т. Г. Шевченка
KNU_MaxFun
Адальберт Макарович Віталійович
Баренблат Ігор Ігорович
Стецик Олексій Андрійович

Клуб АЛГОРИТМ
ALGO1-DreamTeam
Рамський Ігор Андрійович
Дядюк Антон Віталійович
Фомюк Артем Павлович



Літня студентська школа з програмування
Державний вищий навчальний заклад
«Ужгородський національний університет»
08 - 16 серпня
2 ліга
Список команд

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
CHNU_Gusi
Луник Тетяна Валентинівна
Феш Тетяна Юріївна
Чулінський Анатолій Степанович

Запорізький національний технічний університет
ZNTU_CoRe
Козлов Валерій Валентинович
Бережний Олександр Юрійович
Судаков Володимир Романович
Джрагацпанян Нелі Варданівна

Запорізький національний технічний університет
ZNTU_CBrains
Шигін Олександр Дмитрович
Шестопалов Олександр Олександрович
Дейнега Вадим Романович
Дорошенко Катерина Володимирівна

Запорізький національний технічний університет
ZNTU_Team_of_b_category
Басанець Михайло Іванович
Діденко Андрій Євгенович
Діденко Артем Євгенович

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "ХАІ""
KhAI_Team_Orange
Килимчук Богдан Олегович
Якушев Денис Александрович

Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця
KhNUE_ Dotskillers
Берестовий Артем Вiталiйович
Біда Богдан Олексійович

ХНУРЕ
Brainstorm
Руденко Дмитро Олександрович
Євтушенко Іван Ігорович
Кібенко Ємілія Романівна

ONPU
ONPU Generated
Молчанюк Євген Валерійович
Анищенко Никита Александрович
Буджелiдa Амiн Нуреддiнович

ONPU
ONPU_Rabotyagi
Григорьянц Валерiя Віталіївна
Бугайов Павло Вікторович
Бiрюкова Олена Володимирiвна

ONPU
ONPU_Fikus
Тiмков Юрiй Юрiйович
Солоненко Богдан Валентинович
Філіштинська Тетяна Миколаївна

Дніпровський державний технічний університет
DSTU_Starlight
Борис Богдана Андріївна
Харченко Олена Сергіївна
Зюзь Олексій Володимирович

UzhNU
TITANIC
Ковач Андрій Васильович
Юліанна Калинич
Зубанич Віталій Володимирович

National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”
0xDEADBEEF
Чередніченко Олександр Олександрович
Рижий Андрій Русланович
Месеча Сергій Андрійович

UzhNU
Number1
Стегура Олександр Ярославович
Лешко Мартін Володимирович
Меренич Василь Васильович

КНУ імені Т.Г.Шевченка
KNU_OlyaWakeUp
Крамаренко Ольга Володимирівна
Сігетій Ярослав Ігорович