Team list:

Літня студентська школа з програмування
Державний вищий навчальний заклад
«Ужгородський національний університет»
July 31 - August 07
Ligue 1
Team list

Kyiv National University
KNU SpikerCo
Столярчук Остап Ростиславович

Ужгородський національний університет
UzhNU_Auturismo
Пригара Михайло Михайлович
Вовк Ігор Анатолійович
Сидоран Артур Ярославович

Ужгородський національний університет
UzhNU_KSUV
Міхно Марк Геннадійович
Крамаренко Ольга Володимирівна
Рубан Олексій Сергійович

Azerbaijan schoolers
hooky_dookies
Abutalıb Namazov
Murad Eynizadə
Əziz Hüseynov

Azerbaijan schoolers
IOH
İbrahim Tağızadə
Hüseyn Hacıyev
Ömər Əfəndi

НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського"
NTUU_KPI_VRTeam
Житар Роман Віталійович
Правосуд Руслан Олександрович
Толстіков Владислав Вікторович
Михайловський Володимир Віталійович (co-coach)

Belarusian State University of Informatics and Radioelectronics
BSUIR
Валера Камеко
Клим Северин
Александр Бирич

Kharkiv National University of Radio Electronics
[KhNURE] Energy is not over
Асландуков Матвій Миколайович
Валлас Олег Станіславович
Баренблат Ігор Ігорович
Шанін Андрій Олександрович

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
SHYMOK
Євтушенко Богдан Віталійович
Матяш Денис Артемович
Караваєв Іван Олександрович

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
KhNUE_WirelessCable
Коваленко Юрій Олексійович
Казаков Гліб Сергійович

Kyiv National University
almostGlobalElite
Ковальчук Максим Михайлович
Наумович Артем Олександрович
Мазаєв Сергій Миколайович

ONPU
ONPU_Rabotyagi
Григорьянц Валерія Віталіївна
Бугайов Павло Вікторович
Ржепецький Іван Андрійович

Lviv Polytechnic National University
NULP_BruteForce
Регусевич Теодор Євгенович
Пихней Вероніка Романівна
Думич Іван Володимирович

Lviv NU
LNU Jackals
Пастущак Богдан
Щерба Максим
Тарнавський Петро

Lviv NU
LNU Hryadochka
Дюг Христина Романівна
Дума Богдан Богданович
Баранович Марта-Владислава Василівна

Lviv NU
LNU min cost max flex
Чіх Богдан Іванович
Проців Василь Ярославович
Калічун Юрій Андрійович

Ужгородський національний університет
UzhNU_Hutsuls
Майор Дмитро Ярославович
Меренич Василь Васильович
Зварун Володимир Володимирович

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
KhPI_CIT
Кошман Володимир Євгенович
Челак Єгор Володимирович
Єрмаков Олександр Олександрович

V.N. Karazin Kharkiv National University
KhNU_GangBand
Ковальова Вікторія Євгенівна
Смірнов Денис Олегович

Taras Shevchenko National University of Kyiv
0xDEADBEEF
Бочок Владислав Володимирович
Симкін Андрій Андрійович
Чуєв Костянтин Дем’янович

Національний університет "Запорізька політехніка"
NUZP_Division
Ковальов Ілля Євгенович

Kharkiv National University of Radio Electronics
Mammutjäger
Зорін Михайло Михайлович
Купріянов Михайло Олександрович
Чернов Кирил Андрійович

Chernivtsi National University
fantazer
Цуркан Вячеслав Васильович
Блажко Альбіна Володимирівна
Іглінська Єлизавета Євгенівна

Криворізький національний університет
KNU
Кондратьєв Данило Станіславович

Український Католицький Університет
UCU_ELE
Вей Богдан Андрійович
Кузишин Максим Юрійович
Фединяк Володимир Романович

National University of Kyiv-Mohyla Academy
NaUKMA
Dmytro Larin

КНУ
Per aspera ad hoc
Тригуб Антон Володимирович

Kharkiv National University of Radio Electronics
KhNURE_RandomPerson
Плотніков Михайло

Uzhhorod NU
UzhNU_Code_Runners
Мигалега Петро Петрович
Булина Ярослав Віталійович
Булеца Роман Олександрович



Літня студентська школа з програмування
Державний вищий навчальний заклад
«Ужгородський національний університет»
July 31 - August 07
Ligue 2
Team list

Дніпровський державний технічний університет
DSTU_All_in
Дерець Ганна Олександрівна
Харченко Олена Сергіївна
Зюзь Олексій Володимирович

Національний університет «Запорізька політехніка»
NUZP_Neverhood&ArtFC
Яценко Анастасія Костянтинівна
Мовчан Роман Олексійович
Карнаух Вероніка Дмитрівна
Тихоновська Тетяна Володимирівна
Ковальов Роман Віталійович (co-coach)

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
TNTU_1stKORP
Гаврилюк Ілля Олександрович
Колодій Олег Олегович
Романюк Дмитро Вікторович

Ужгородський національний університет
UzhNU_AvengersAssembler
Ганулич Віталій Павлович
Ліврінц Антон Антонович
Семернін Віктор Вікторович

Ужгородський національний університет
UzNU_ATMEGA
Котвицький Анатолій Вячеславович
Вершинін Мар'ян Володимирович
Гончарук-Хомин Ігор Юрійович

Ужгородський національний університет
UzNU_RuKoTar
Костик Дмитро Іванович
Русин Михайло Іванович
Тар Віталій Вікторович

Сумський державний університет
Петров_и_дети
Грибініченко Ярослав Андрійович

Сумський Державний Університет
SSU_Amethyst
Лютий Антон Тарасович

Хустська гімназія-інтернат
sc_Khust1
Майор Роман
Мурга Юрій
Пинзеш Аніта

Хустська гімназія-інтернат
sc_Khust2
Перец Дмитро
Бонь Олександр
Альбрехт Андрій

Хустська гімназія-інтернат
sc_Khust3
Комішак Вікторія
Симканинець Юліан
Перец Василь

НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського"
NTUU_KPI_boolWin
Озернюк Іван Олександрович
Панченко Єгор Станіславович
Косицький Вадим Вікторович

Волинський науковий ліцей-інтернат
Lutsk
Матвіїв Анастасія Юріївна

УжНУ
Destruction Collectors
Рябощук Олег Михайлович
Красніков Владислав Всеволодович
Товтин Михайло Михайлович

Ужгородський Національний університет
UzhNU_Judges
Петій Мирослав Мирославович
Шапочка Андрій Ігорович
Тимченко Максим Олегович

ONPU
ONPU_Fikus
Тiмков Юрiй Юрiйович
Солоненко Богдан Валентинович
Жупікова Вікторія Євгенівна

ONPU
ONPU_BrainDead
Кульбiй Олексiй Леонiдович
Бiрюкова Олена Володимирiвна
Пожидаєв Максим Володимирович

Uzhhorod National University
UzhNU_Vuyki
Пуховой Артур Андрійович
Мазуркевич Олександр Олександрович
Гладкий Андрій Андрійович

Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
HC_TNTU_Team1
Бесащук Микола Петрович
Коваль Василь Васильович
Медюх Максим Михайлович

Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
HC_TNTU_Team2
Шинкар Ірина Володимирівна
Лаповець Ярослав Андрійович
Целінь Артур Романович

Uzhhorod NU
UzhNU_Roman_Empire
Задорожній Богдан
Стегура Олександр
Гаврилов Олександр

Виноградівська ЗОШ №8
sc_Sevlyush
Лоя Максим Юрійович
Пішта Ігор Іванович
Дьомін Володимир Іванович

УжЗСШІ з ПВОП
sc_DFA
Лешко Мартін Володимирович
Кривов'яз Ілля Андрійович

Запорізький національний університет
ZNU_NBNG
Рижков Валерій Анатолійович
Безотосний Данііл Костянтинович

ОНПУ
ONPU_VITAL
Сичков Віталій Сергійович
Щербина Сергій Віталійович
Радова Людмила Олеговна

ОНПУ
ONPU_CodoGaAisuru
Биков Данііл Сергійович
Лойшин Максим Олександрович
Колосюк Олексiй Анатолiйович

Національний університет «Запорізька політехніка»
NUZP_Ited
Шило Анна Павлівна
Нагурний Владислав Валерійович

Lviv Polytechnic National University
NULP_JUSTBEST
Мороз Павло Сергійович
Вілінський Тарас Віталійович
Бідак Юлія Ігорівна

Lviv Polytechnic National University
NULP_CLAY
Мельник Данило Тадейович
Пасемко Андрій Андрійович
Галік Вікторія Романівна
Рокицька Анастасія Василівна


NULP_123
Лукавий Ростислав
Черній Юрій

Хмельницький політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка"
cKhmPC_students
Кравчук Ілля Віталійович
Бараболя Владислав Миколайович
Зейлик Роман Юрійович

European University
Tbilisi EU
Davit Tchetchelashvili
Luka Abuladze
Giga Asatiani

ЛНУ ім. І. Франка
serious_guys
Бурда Богдан Тарасович
Голько Любомир Андрійович
Петах Норберт Вікторович

European University
Tbilisi EU

SDSU-G Tbilisi
Tbilisi-Lagodekhi
Giorgi Gugeshashvili
Giorgi Tsartsidze
Beka Rukhaia

European Universty
Strong Schoolers
Beka Abuashvili
Aleksander Stadnitskii


PI_team
Афанасєв Андрій Андрійович