У чвертьфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування ужнівці – серед найсильніших!

     16-18 вересня відбувся півфінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який водночас є чвертьфіналом Міжнародної олімпіади з програмування. Змагання проходили одночасно у шести регіонах України.  
 

    На цьому престижному заході Ужгородський університет був представлений п’ятьма командами, які змагалися серед 37 команд Західного регіону у Львові.         Результати змагань перевершили найсміливіші сподівання: серед команд Західного регіону студенти нашого університету зайняли відповідно 2, 3, 4, 10 та 17 місця. У загальноукраїнському заліку серед 213 команд нашої держави відразу три команди УжНУ потрапили до першої десятки! Наші команди зайняли відповідно 4, 6, 9, 36 та 64 місця – деталі за посиланням.
    Подаємо таблицею список команд УжНУ: 

Місце

Команда

Склад

4

UzhNU_ MagicalPony

Бобик Єгор, Новохатський Тарас, Нагін Сергій

6

UzhNU_Brainiacs

Мельник Роман, Оришич Сергій, Рубаненко Роман

9

UzhNU_Apriori

Стратонов Денис, Деркач Роман, Рубан Олексій

36

UzhNU_Eagles

Єрмаков Владислав, Потапчук Анатолій, Безмен Роман

64

UzhNU_AwesomeTeam

Дудка Андрій, Пригара Михайло, Крічфолуші Іван

    Тренером усіх команд є завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, доцент Олександр Міца. 

    Серед студентів-учасників змагань справжнім «олімпіадним бійцем» показав себе студент-першокурсник факультету інформаційних технологій Роман Деркач, який, як і більшість наших олімпіадників, є учнем Заслуженого вчителя України Валентина Мельника, що підготував уже 14 призерів Міжнародних олімпіад та більше ста призерів Всеукраїнських олімпіад з інформатики. 

    Відразу чотири наші команди (UzhNU_ MagicalPony, UzhNU_Brainiacs, UzhNU_Apriori, UzhNU_Eagles) потрапили до півфіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування, який відбудеться 22 жовтня на двох майданчиках – у Бухаресті та Вінниці. 

    У півфіналі візьмуть участь близько 90 найкращих студентських команд з 9 країн Південно-Східної Європи. Всі охочі зможуть побачити півфінал цього престижного змагання в онлайн-режимі – детальнішу інформацію про це повідомимо пізніше. Бажаємо командам Ужгородського університету успішного виступу в півфіналі Міжнародної студентської олімпіади! 

  • Posted by: admin
  • Posted on: 16. 01. 2017