Інформатики УжНУ провели профорієнтаційну роботу на Рахівщині та в Хусті

   Родзинкою профорієнтаційного заходу стало те, що абітурієнтів – корінних жителів історичного Мараморошу – закликали вступати до Ужгородського університету теперішні його студенти – уродженці Центральної України: студенти 3-го курсу факультету інформаційних технологій Єгор Бобик та Сергій Оришич.    Наші «десантники» запланували провести майстер-класи з алгоритмічного програмування для школярів, а для комп’ютерного кабінету загальноосвітньої школи с. Чорна Тиса приготували приємний подарунок: комп’ютерний стенд, виготовлений студентами факультету інформаційних технологій під керівництвом заступника ФІТ з наукової роботи, доцента Олександра Левчука.

   Майстер-класи, які провели в загальноосвітніх школах с. Чорна Тиса та смт. Ясіня 24 травня, викликали жвавий інтерес місцевих учнів та учителів. 25-26 травня аналогічні майстер-класи мали учні загальноосвітніх шкіл Рахова та Хуста.

   У підготовці майстер-класів активну участь узяли доцент Олександр Міца, студенти 3-го курсу факультету інформаційних технологій Єгор Бобик та Сергій Оришич та студент 5-го курсу математичного факультету Роман Мельник. У Хустській гімназії-інтернаті заняття з алгоритмічного програмування проводили з трьома групами учнів залежно від рівня їх підготовки.
   Велику допомогу команді інформатиків УжНУ в проведенні цих заходів надали місцеві директори шкіл та ентузіасти-учителі інформатики, зокрема, директор Чорнотисівської ЗОШ Роман Манівчук, учитель інформатики Чорнотисівської ЗОШ Андрій Жовнярук, учитель інформатики Ясінянської ЗОШ №2 Юрій Дем’янчук, учитель інформатики Рахівської ЗОШ №1 Алла Кус, директор Хустської гімназії-інтернат Михайло Онофрей та учитель інформатики Хустської гімназії-інтернат Микола Дронь. 

   На факультеті переконані, що такі поїздки сприяють популяризації та поширенню сучасних інформаційних технологій та освітніх тенденцій в середовищі учнів та учителів загальноосвітніх шкіл регіону, а це, своєю чергою, сприяє активізації вступу місцевих абітурієнтів до Ужгородського університету.

  • Posted by: admin
  • Posted on: 14. 01. 2017