Day 1
August 1, 2020

Вітаємо учасників V Міжнародної літньої школи з програмування!

Володимир Смоланка
Володимир Смоланка, ректор УжНУ

Шановні учасники Міжнародної студентської літньої школи з програмування!

Літня школа з програмування, яка набула міжнародного статусу, уже впродовж п’яти років збирає найкращих представників студентської молоді з провідних навчальних закладів вищої освіти України, а цього року візьмуть участь також і представники Азербайджану, Білорусі та Грузії. Переконані, що спілкування з однодумцями допоможе всім учасникам професійно зростати, а ми, зі свого боку, зробимо все необхідне, щоб школа пройшла на високому рівні, незважаючи на формат проведення.

Успішного вам навчання!

Олександр Міца
Олександр Міца, завідувач кафедри УжНУ

Вітаю учасників V Міжнародної літньої школи з програмування!

Літня школа цього року пройде здебільшого у дистанційній формі. Це вимушений формат, але він буде не менш інформаційно насиченим для учасників. Учасники зможуть помірятися силами й отримати наснагу для подальшої підготовки. Тому що успіх приходить до тих, хто до нього йде!

Лектори дня

І ліга

Василь Білецький
ВАСИЛЬ БІЛЕЦЬКИЙ