Знайомимо вас із нашим Партнером – шведською ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software, яка цьогоріч підтримала літню школу з програмування в рамках своєї освітньої платформи Sigma Software University.

Понад 18 років компанія розробляє круті рішення для стартапів, продуктових компаній та ентерпрайзів у сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільній індустрії та інших. Має клієнтів по всьому світі. В Україні експертна команда Sigma Software налічує 1100+ професіоналів. Входить у ТОП-3 кращих роботодавців України (за версією DOU) та ТОП-100 світового рейтингу The Global Outsourcing 100 – IAOP. Накопиченими знаннями та досвідом у різних галузях залюбки ділиться з ІТ-спільнотою України. Команда тренерів-практиків допомагає прокачуватися професіоналам та здобувати необхідні знання ІТ-початківцям.

Віримо, що підтримка V Міжнародної літньої школи з програмування стане стартом для подальшої співпраці.